Під керівництвом заступника селищного голови  Марини Кудрявцевої, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Мангушської селищної ради. Участь в засідання взяла секретар селищної ради Світлана Олефір, секретар виконавчого комітету селищної ради Поліна Жогло та інші члени комісії.

На порядку денному розглядалося три питання, які стосувалися надання громадянам дозволу органу опіки на вчинення правочину щодо нерухомого майна; про визначення способу участі батька у вихованні дітей; питання соціального захисту дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів інституції.

      У ході розгляду приймалися до уваги документи та заяви надані громадянами, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми. Було заслухано батьків. 

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей згідно чинного законодавства.