Фото без опису

На виконання Порядку використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока ( далі — установки), затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.05.2021 № 482/5-21, Донецькою обласною державною адміністрацією утворено комісію із визначення власників корів, овець та кіз, яким надається часткове відшкодування вартості придбаної установки індивідуального доїння молока.

Відповідно до Порядку, головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених   для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, є департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації (далі – департамент), розташований за адресою: бульвар Машинобудівників,20, м.Краматорськ, Донецька область, 84313

Отримувачами коштів є господарства, що ведуть господарство на території Донецької області, в особі фізичних осіб —  власників корів, овець та кіз.

Право на  часткове відшкодування вартості установки мають  власники корів, овець та кіз, які утримують дві та більше корів та (або) чотири та більше овець та (або) кіз, які у 2021 році придбали установку індивідуального доїння молока,  крім такої, що була у користуванні.

Власники корів, овець та кіз мають право на часткове відшкодування вартості лише однієї   установки один раз протягом дії Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2021 рік.

Часткове відшкодування здійснюється в обсязі 75% від фактичної вартості установки, що придбана протягом поточного бюджетного періоду, та не може перевищувати 15000 гривень.

Заяви та документи від претендентів приймаються у робочий час у приміщенні департаменту. Комісія починає приймати заяви та документи від претендентів з наступного дня після публікації та закінчує 08.11.2021. Чергове засіданні комісії відбудеться 16.11.2021.

Отримати довідникову інформацію можливо за телефонами:

(0626) 42-01-20; 0626) 42-01-21