Напередодні, 5 жовтня, селищний голова Володимир Караберов взяв участь у діловій зустрічі, яка проходила в Маріупольській райдержадміністрації  під головуванням голови райдержадміністрації Наталії Букрєєвої з президентом компанії  BETEN International Жаном Рош та експертом з питань навколишнього середовища та сталого розвитку Філіпом Оспіталь.  Вище згадана компанія надає підтримку екологічним, соціальним і культурним ініціативам і вже декілька років співпрацює з Маріуполем. На зустрічі обговорили ряд актуальних питань для кожної громади Маріупольського району.

Зокрема, Володимир Караберов зазначив, що одним із пріоритетних напрямків  діяльності селищної ради є  розвиток громади та забезпечення благополуччя жителів, залучення до співпраці інвесторів. Очільник Мангушської громади розказав про Мангушську громаду та  конкурентні переваги інвестування саме в нашу громаду. Зазначивши, що наразі команда селищної ради  працює над розробкою Стратегії розвитку громади.Фото без опису