Напередодні Дня вчителя, який святкується сьогодні, 3 жовтня, у Мангуші відбувся святковий концерт.

Присутніх з прийдешнім святом вітали заступник селищного голови Марина Кудрявцева, начальник відділу освіти селищної ради Неллі Сєвєріна, начальник відділу культури, туризму, молоді, сім'ї та спорту Наталя Тосхопаран.

Від імені селищного голови Володимира Караберова заступник седищного голови Марина Кудрявцева подякувала педагогам за сумлінну працю та високий професіоналізм, побажала міцного здоров'я, миру та злагоди.

- Велика вдячність за вашу роботу, увагу, вашу сумлінність та відповідальність.Нашим головним завданням, як представників влади, є забезпечення закладів освіти всім необхідним, аби ви на роботі почували себе комфортно, а діти отримували якісні знання, навчались у безпечному середовищі. - зазначила Марина Кудрявцева. - Вірю в те, що разом ми зробимо все, щоб освіта Мангушської громади була найкращою!

Освітян відзначили грамотами та подарували яскраву концертну програму.

Вітаємо зі святом нашу освітянську родину! Бажаємо наснаги, добробути, миру і Божої ласки!