Другий місяць осені починається з особливої дати, адже 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – дає можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими й милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Але  турбота про громадян похилого віку та ветеранів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Щиро вітаємо наших поважних мешканців громади золотого віку та ветеранів! Бажаємо  міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра, добробуту вашим сім'ям, поваги від рідних та близьких! І ніколи не почувати себе самотніми!