28 вересня начальник відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту селищної ради Наталя Тосхопаран взяла участь у засіданні колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації. На порядку денному колегії були розглянуті наступні питання

Про реалізацію програми «Молодіжний працівник» у Донецькій області у 2021 році.
Про хід виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми» у Мар’їнській ВЦА та Краматорській ТГ.
Про стан надання соціальної підтримки та допомоги багатодітним сім’ям у Новогродівській та Званівській ТГ.
Про діяльність комунального закладу "Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями".

Після розгляду та обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями. На питання, які виникали під час проведення засідання, на-дані роз'яснення. Окремі питання взяті на контроль.