В СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРОЙШОВ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 28.09.2021 17:05

Відповідно до розпорядження Мангушського селищного голови від 27 серпня 2021 року № 169 «Про оголошення конкурсу на заміщеннявакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Мангушської селищної ради» 28 вересня  під головуванням секретаря селищної ради - заступника голови конкурсної комісії Світлани Олефір відбулось засідання конкурсної комісії Мангушської селищної ради.

Конкурс пройшов на заміщення наступних вакантних посад:
- начальника відділу містобудування, архітектури та просторового планування селищної ради;
- головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства комунальної власності та благоустрою селищної ради.

У конкурсі на заміщення вакантних посад прийняли участь двоє
кандидатів. Враховуючи результати письмового іспиту та співбесіди, обидва кандидати на заміщення вакантних посад успішно пройшли конкурсний відбір та рекомендовані конкурсною комісією голові Мангушської селищної ради для подальшого призначення.

Конкурс був проведений з дотриманням Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців».