Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Мангушській селищній раді відбудуться 23 листопада 2021 року о 15.00 за адресою: проспект Миру, 71, актова зала КЗ «Центр культури та дозвілля» селищної ради.
      Молодіжна рада при Мангушській селищній раді, як постійно діючий консультативно-дорадчий орган утворюється для забезпечення участі молоді в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади у сфері молодіжної політики, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з молоддю, врахування думки молоді під час формування та реалізації державної молодіжної політики.
      На установчих зборах, за участю ініціативної групи, шляхом відкритого голосування буде затверджено склад:
- голова;
- заступник голови;
- секретар Молодіжної ради.

Документи, які необхідно надати ініціативній групі:

–заяву для участі в установчих зборах Молодіжної ради;
–біографічну довідку кандидата в члени Молодіжної ради;
–заява-згода на обробку персональних даних;
–витяг з протоколу засідання правління/організації/установи.

Зразки документів за посиланням

Документи приймаються до 23 жовтня 2021 року включно.

Голова ініціативної групи – Наталя Михайлівна Тосхопаран
Секретар ініціативної групи – Ірина Василівна Бондаренко.
Телефон для довідок: 0678307037;
 Ел. адреса: 43952027@mail.gov.ua