Подія сьогоднішнього дня вражає - МЕГА ЙОРТИ - це мега свято, яке захоплює своєю масштабністю, колоритом та надзвичайною атмосферою!  Відданість греків Приазов'я своїм традиціям, вмінням наповнити їх сучасним змістом - захоплює! Бути частиною великого заходу - для нас велика честь!

У святковій ході Мангушську громаду представляє селищний голова Володимир Караберов, секретар селищної ради Світлана Олефір, заступник селищного голови Марина Кудрявцева, заступник селищного голови Володимир  Матяш, секретар виконавчого комітету селищної ради Поліна Жогло, творчі колективи, грецькі товариства, районне грецьке товариство та інші представники громади.

Цьогорічне свято – це яскрава театралізована хода, запальні концерти, виставки народних промислів, боротьба Куреш і звичайно ж – найрізноманітніші страви грецької кухні. Декілька локацій, море емоцій, яскраві костюми та щирі посмішки - свято у місті Марії триває!Фото без опису