В селищній раді обговорювали питання з формування складу Молодіжної ради

Дата: 27.09.2021 09:55

23 вересня відбулося засідання ініціативної групи з формування складу молодіжної ради при Мангушській селищній раді.
      На порядку денному членами групи були обговорені питання пов’язані зі створенням молодіжної ради при Мангушській селищній раді.
Як підкреслила начальниця відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту селищної ради Наталя Тосхопаран, молодіжна рада – консультативно-дорадчий, представницький орган Мангушської селищної ради. Мета його діяльності – залучення молоді громади до формування молодіжної політики та соціально-культурного розвитку громади, забезпечення узгодженості дій у розв’язанні питань, пов’язаних із життям молоді та її участі в усіх сферах життя громади.
      Під час засідання члени групи ознайомилися з положенням про Молодіжну раду, яке виноситься на погодження 17 сесії VIII скликання Мангушської селищної ради в найближчий час. В підсумку було вирішено організувати та провести установчі збори кандидатів в члени молодіжної ради 23 листопада 2021 року о 15.00 за адресою: просп.. Миру, 71, концертна зала КЗ «Центр культури та дозвілля» селищної ради.