18 вересня, з нагоди святкування Дня Нікольської селищної територіальної громади, у селищі Нікольське відбувся  Відкритий Турнір з футболу, в якому взяли  участь дорослі збірні команди з футболу та юнацькі футбольні команди Мангушської, Нікольської, Кальчицької громади, Сартанської  ВЦА та збірна команда «HARVEAST».  На початку турніру з вітальним словом від Мангушського селищного голови Володимира Караберова  звернувся заступник голови Володимир Матяш, привітавши усіх зі святом та побажавши міцного здоров'я, миру, добробуту, злагоди та гарної гри.  З цікавими показовими  номерами виступили колективи «М-спорт» м. Маріуполь.  Серед юнацьких команд , збірна команда з футболу Мангушської громади зайняла почесне ІІІ місце, а кращим захисником став Демерджи Іван. Щиро вітаємо нашу молодь! Також хочеться зазначити, що  перед від’їздом наших команд на футбол, заступник селищного голови Володимир Матяш та начальник відділу культури, туризму, молоді, сім'ї та спорту Наталя Тосхопаран вручили від селищного голови Володимира Караберова нову футбольну форму. Бажаємо нашим футболістам здоров'я, натхнення, нових звершень та перемог.