Проведені заняття з основним складом пункту збору селищної ради за участю ІІ відділу Маріупольського РТЦК та СП

Дата: 16.09.2021 13:28

З метою своєчасного оповіщення резервістів, військовозобов’язаних та постачальників техніки національної економіки, для своєчасного оповіщення, збору і відправки мобілізаційних ресурсів із Мангушської селищної територіальної громади на пункт збору Донецького обласного ТЦК та СП або безпосередньо на пункти прийому особового складу та техніки  військових частин на випадок оголошення мобілізації 15 вересня відділом з питань надзвичайних ситуацій, військового обліку, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами селищної ради було організовано заняття з основним складом пункту збору селищної ради за участю ІІ відділу Маріупольського РТЦК та СП.
        Під час навчання присутнім були доведені завдання та задачі щодо здійснення оповіщення, збору і відправки мобілізаційних ресурсів. Були обговорені питання про взаємодію та злагоджену роботу всіх відділів пункту збору селищної ради, безумовне виконання своїх функціональних обов’язків.