Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до участі у фестивалі-конкурсі авторської пісні та співаної поезії «Оберіг»

Захід проводиться Волинською обласною радою, управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, Обласним науково-методичним центром культури, департаментом культури Луцької міської ради, Волинською обласною філармонією, Луцькою районною радою.

Мета фестивалю - пошук та підтримка молодих талановитих виконавців у жанрі співаної поезії та авторської пісні, вдосконалення виконавської майстерності, створення якісного музичного контенту для програм радіо і телебачення, концертних організацій тощо. Він є майданчиком для утвердження ідеї незалежності України, засобом відродження та утвердження українського національного духу.

Організатори запрошують мистецькі колективи, солістів, виконавців віком від 16 років до участі в пісенному дійстві.

Фестиваль відбудеться 4-6 листопада 2021 року у м. Луцьку. Заявки приймаються до 17 жовтня.

Ознайомитися з Положенням фестивалю-конкурсу та подати заявку на участь можна на офіційному сайті Волинського обласного науково-методичного центру культури за посиланням http://www.nmck-volyn.com.ua/news_detail.php?id=749.