Мангушська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Донецькій області повідомляє що починаючи з 01 серпня 2020 поряд з традиційними РРО можуть застосовуватися програмні РРО. Станом на 01.09.2021 116 суб’єктів господарювання Мангушської громади зареєстрували 235 РРО, 4 платника скористались безкоштовним програмним рішенням від ДПС та зареєстрували 6 програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Враховуючи, що відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України з 01 січня 2022 надане право не застосовувати РРО/ПРРО тільки платникам єдиного податку першої групи, пропонуємо платникам податків завчасно готуватися до використання РРО чи ПРРО та наголошуємо на перевагах програмних РРО:

- економія коштів на придбанні традиційних касових апаратів та  щомісячній  платі за їх сервісне обслуговування;

- вільний вибір для суб’єкта господарювання;

- пристосовність для будь-якого пристрою, що підтримує операційну систему Windows, Android;

- он-лайн реєстрація в контролюючому органі;

- можливість використання режиму «офлайн»;

- виключно електронний документообіг;

- відсутність необхідності ведення книг обліку розрахункових операцій

- безкоштовність (програмне рішення ДПС).

Додаткова інформація за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/