8 вересня в селищі Мангуш відбувся мітинг під символічною назвою "Заради миру і життя", присвячений 78-й річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників. Участь у мітингу та покладанні квітів до Пантеону слави взяли селищний голова Володимир Караберов, голова Маріупольської районної ради Степан Махсма, заступник селищного голови Марина Кудрявцева, заступник селищного голови Володимир Матяш та інші. Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від нацистської навали. Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до Пантеону слави. Ми пишаємося героїзмом, силою духу та мужністю ветеранів-фронтовиків, наших земляків, яким довелось на собі відчути лихоліття війни. Вітаємо усіх зі святом, бажаємо добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці задля процвітання рідного краю!