XVI Літні Паралімпійські ігри, які пройшли в місті Токіо (Японія) з 24 серпня по 5 вересня 2021-го, черговий раз довели велич сили духу, неймовірні мужність та жагу до перемог атлетів з інвалідністю.

У складі збірної України, до якої увійшло 146 спортсменів, спортсменів-лідерів та спортсменів-спарингів з 15 видів спорту, Донецьку область представили 14 спортсменів та 1 спортсмен-лідер з 4 видів спорту. Дев’ять атлетів регіону виступили в змаганнях з плавання, три – з легкої атлетики, по одному – з велоспорту та веслування академічного. Представили вони три міста: Слов’янськ (6 осіб), Маріуполь (5 осіб) і Бахмут (3 спортсмени та 1 спортсмен-лідер).

Паралімпійці нашої держави вибороли 98 медалей (24 золоті, 47 срібних, 27 бронзових), у підсумку посівши 5 місце за кількістю нагород і 6 сходинку в загальнокомандному заліку. Чималий внесок у високий результат зробили атлети Донеччини, додавши до скарбнички 15 медалей (2 золоті, 8 срібних, 5 бронзових).

Детальніше тут