Питання щодо можливого відключення багатоквартирних житлових будинків від централізованого опалення у звязку з припиненням роботи котельні №1 по вулиці Дружби, 9А  було розглянуто на робочій нараді під головуванням  заступника селищного голови Володимира Матяша.

Участь в нараді взяв начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою
селищної ради Сергій Чернишов, посадові особи селищної ради, представники ПАТ "Маріупольгаз", управителі та представники багатоквартирних будинків. Всі питання порядку денного були розглянуті.  Інформаційне роз'яснення та консультації щодо вищезазначеного в селищній раді надає Наталія Прокопець (206 каб.). Питання стоїть на контролі в селищній раді.