Заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін перевірив підготовку до навчальних зборів тероборони в селі Урзуф

Дата: 02.09.2021 11:09

Питання щодо організації проведення навчальних зборів військової частини тероборони А7037, які будуть проходити в с. Урзуф були розглянуті на виїзній нараді під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна. У нараді взяли участь заступник селищного голови Володимир Матяш,  голова Маріупольської  райдержадміністрації Наталія Букрєєва, заступник голови райдержадміністрації  Олексій Воробйов,  командири бригади тероборони та Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, староста Віталій Аврамов.
Вадим Філашкін зазначив, що питання територіальної оборони є вкрай важливими для області, де відбуваються бойові дії.

фото з сайту Донецької облдержадміністрації