В селищній раді відбулось засідання комісії по проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Мангушської селищної ради. Нараду проводив заступник селищного голови Володимир Матяш.
Участь в нараді взяла секретар виконкому селищної ради Поліна Жогло, начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою селищної ради, заступник голови комісії Сергій Чернишов та інші посадові особи селищної ради. Серед запрошених на нараду - Іван Збандут, депутат селищної ради, заступник голови постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, Михайло Ставрулов, директор КП "Мангушське УКП", Наталія Черкез, в.о. начальника Мангушський районної державної лікарні ветеринарної медицини.

За результатами розглянутої конкурсної пропозиції визначено переможця.