В селищній раді відбулось засідання комісії по проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Мангушської селищної ради. Нараду проводив заступник селищного голови Володимир Матяш.
Участь в нараді взяла секретар виконкому селищної ради Поліна Жогло, начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою селищної ради, заступник голови комісії Сергій Чернишов та інші посадові особи селищної ради. Серед запрошених на нараду - Іван Збандут, депутат селищної ради, заступник голови постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, Михайло Ставрулов, директор КП "Мангушське УКП", Наталія Черкез, в.о. начальника Мангушський районної державної лікарні ветеринарної медицини.

За результатами розглянутої конкурсної пропозиції визначено переможця.Фото без описуФото без опису