Прес-конференція з Чемпіонами світу: в Мангуші зустрічали наших спортсменів

Дата: 01.09.2021 14:28

Серпень став вирішальним та знаменним для спортстменів з Мангуша. 31 серпня Мангушська громада зустріла Чемпіонів світу з пауерліфтингу Анатолія Заєць, Олексія Лісенко та їх тренера - директора ДЮСШ «Колос» Мангушської селищної ради, заслуженого майстра спорту України з пауерліфтингу, чемпіона світу і Європи, рекордсмена світу та Європи Віталія Папазова.  На організованій прес-конференції  у малому залі Центра культури та дозвілля селищної ради спортсмени поділились враженнями та особисто розповіли про свої досягнення.  Привітали хлопців із перемогою заступник селищного голови Володимир Матяш, президент Донецького обласного відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Федерація пауерліфтингу України» «Федерація пауерліфтингу Донецької області», депутат Мангушської селищної ради Іван Збандут та начальник відділу культури, туризму, молоді, сім'ї та спорту селищної ради Наталя Тосхопаран.

Володимир Матяш від імені селищного голови Володимира Караберова висловив спортстменам і тренеру слова подяки за високі досягнення, за мужність, сміливість, витримку та прославлення рідного краю на весь світ!

Спортсменів та тренера привітав Іван Збандут, який нагадав присутнім, що Віталій Папазов свого часу був світовим рекордсменом, одним із найкращих спортсменів у світі! Іван Васильович подякував голові  селищної ради Володимиру Караберову та депутатському корпусу селищної ради за
 підтримку спортсменів.

Неможливо висловити почуття гордості, які переповнюють кожного мешканця нашої громади! Збірна України стала Чемпіоном у командному заліку. Цей високий результат став можливий і завдяки перемозі наших спортсменів. Велика подяка батькам за синів-богатирів, тренеру - за гідне виховання, щоденні тренування, силу та наснагу, яку він вклав у своїх підопічних, а найголовніше - дякуємо хлопцям за перемогу! Ви - наша сила і наша гордість.  11 вересня під час святкування Дня громади ми будемо вітати хлопців на сцені разом з усією громадою!