Мангушська селищна рада інформує!

Донецька обласна державна адміністрація оголосила  конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проєктів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області.

Оголошення про проведення конкурсних відборів, перелік документів та інша інформація розміщені на офіційному вебсайті Донецької облдержадміністрації у розділі «Економіка» - «Малий та середній бізнес» - «Фінансова підтримка суб’єктів МСБ».

Документи приймаються щоденно (крім суботи та неділі) з 09-00 до 15-00, перерва з 12-00 до 13-00 годин, за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412 (департамент економіки облдержадміністрації).

Строк подання заяв із відповідними документами подовжено до 10 вересня 2021 року.
Орієнтовна дата засідання конкурсної комісії з відбору проєктів - 08 жовтня  2021 року.

Додаткова інформація за тел. (06264)2-20-75 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.