Сьогодні, 30 серпня, в селищній раді під головуванням селищного голови Володимира Караберова відбулась нарада щодо святкування Дня громади. Свято, яке наша Мангушська громада відзначатиме вперше?

Участь в нараді взяли заступник селищного голови Володимир Матяш та начальник відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту селищної ради Наталя Тосхопаран. Святкові заходи відбудуться 11 вересня в селищі Мангуш на стадіоні "Колос". Під час наради обговорили організаційні питання. Програма святкування розроблена так, щоб цікаво були геть усім поколінням нашої громади: від малечі до літніх людей. Мешканців і численних гостей нашої громади чекає: боротьба Куреш, спортивні змагання (канат, гіря, армрестлінг), лед-шоу, виступ кавер-гурту, творчих колективів, файєр-шоу, показ бойових мистецтв, впереше ? презентація старостинських округів, дитяча анімаційна програма, парад дитячих візочків, безпрограшна лотерея, святкова торгівля та багато чого цікавого! Не обійдеться і без сюрпризів, але про це згодом. Щоб дізнатись більш детально - слідкуйте за нашими публікаціями в фейсбуці та на сайті селищної ради.