МАНГУШСЬКА  МІЖРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ   ОБЛАСНИЙ   ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»  ІНФОРМУЄ

Про стан захворюваності населення
на COVID-19 в Мангушській ТГ

В Мангушській громаді з початку епідемії зареєстровано 1360 підтверджених випадків COVID-19 (показник 6357,2 на 100 тисяч населення). В Донецькій області зареєстровано 93489 випадків, показник 5057,2 на 100 тисяч населення - в громаді на 26% більше від обласного рівня захворюваності. Померло в громаді 27 осіб, за серпень 3 особи. За серпень зареєстровано 15 хворих, (у липні 46 випадків), на минулому тижні 3 випадки.  Коефіцієнт виявлення випадків інфікування  COVID-19 за серпень 3% (в липні 32% , зазначений показник епідемічної небезпеки по Україні для "зеленого " рівня - 4%. Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  повинні знаходитися 15 осіб, в      т.ч.  6 активних хворих. З метою стабілізації захворюваності на COVID-19 на території селищної ради необхідно  продовжити   проведення комплексу  необхідних протиепідемічних  та  карантинних   заходів      та продовжити здійснення  контролю    за їх виконанням та пріоритетним заходом є вакцинопрофілактика населення.