Уповноважені особи селищної ради (які входять до числа адміністративної комісії селищної ради) проводять  роз’яснювальну роботу серед населення  нашої громади по   дотриманню чистоти і порядку  на території своїх домогосподарств. Нагадуємо, що згідно типових Правил благоустрою території, обов'язками усіх громадян є дотримання в належному стані присадибних ділянок! Благоустрій присадибної ділянки проводиться її власником або користувачем цієї ділянки. Шановні мешканці громади! Просимо підтримувати у належному стані прилеглі до ваших обійсть території. Законом України «Про благоустрій населених пунктів» забороняється загромаджувати побутовими відходами, будівельними матеріалами проїзні частини вулиць, доріг, придорожні зелені смуги.
Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян.Фото без опису