19 серпня фахівчиня Мангушського районного центру зайнятості Олена Брага провела вебінар «Електронні сервіси ДСЗ».

У ході заходу учасникам було продемонстровано різноманітні освітні платформи ДСЗ: Освітній портал Державної служби зайнятості, інтернет-платформу "Моя професія: консультаційна мережа". Окрім цього, безробітні дізналися про Інтерактивні карти вакансій центрів зайнятості Донецької області, Telegram Донецької обласної служби зайнятості, додаток Центр професійної орієнтації, додаток Центр розвитку підприємництва, додаток Довідник послуг та пільг учасника АТО, застосунок Донецький центр професійно-технічної освіти служби зайнятості України.

Слухачам було надано інформацію про освітні платформи України та світу: Прометеус, Міжнародна платформа масових відкритих онлайн-курсів Coursera тощо.

Для використання при пошуку роботи присутнім було роз’яснено як користуватись  інтерактивною мапою Паспортів підприємств, установ та організацій Донеччини та Інтерактивною мапою відео резюме шукачів роботи Донеччини.