Сьогодні, 18 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету Мангушської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Володимира Караберова. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

На засіданні члени виконкому заслухали звіт про хід виконання у І півріччі 2021 року  Програми економічного і соціального розвитку Мангушської селищної територіальної громади на 2021 рік. Доповідала начальник відділу економічного розвитку та інвестицій  селищної ради Світлана Михальова. Так, із всіх зааланованих на рік заходів, виконано у І півріччі - 55%. На засідання також було завтерджено організаційно-технічні заходи щодо підготовки об"єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років. Члени виконкому проголосували за проєкт рішення про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Мангушської громади за заявою головного управління Державної фіскальної служби , схвалено проєкт рішення селищної ради "Про затвердження Програми з надання одноразової цільової грошової допомоги громадянам на придбання газових котлів  індивідуального опалення". Окрім того, розглянуто питання про схвалення прогнозу бюджету Мангушської СТГ на 2022-2024 роки та схвалено проєкт Програми розвитку освіти Мангушської селищної ради на 2021-2023 роки. Також ухвало ряд рішень щодо присвоєння поштової адреси, впорядкування адресного господарства та інші питання. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднюються на офіційному веб-сайті селищної ради.