В селищній раді в рамках підготовки до позачергової 16 сесії Мангушської селищної ради 8 скликання сьогодні, 17 серпня, під головуванням селищного голови Володимира Караберова пройшли засідання постійних комісій:

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії Олександр Ялі);

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії Вадим Цибалов).
Проведення інших комісій заплановано на завтра - 18 серпня.

Таким чином, сьогодні депутати розглянули проєкти рішень, які буде винесено на сесію селищної ради, а також заслухали доповіді представників профільних відділів та структурних підрозділів.

Нагадуємо, що засідання позачергової 16 сесії Мангушської селищної ради 8 скликання відбудеться 19 серпня о 13.00.Фото без опису