Той випадок, коли плани на початку тижня довелось оперативно змінювати

Дата: 17.08.2021 15:22

Через планове відключення електроенергії в Мангуші працівники ЦНАПу, сектору молоді та сім'ї та сектору спорту відділу культури, туризму, молоді, сім'ї та спорту  селищної ради вирішили не складати руки в очікуванні подачі електроенергії та зайнятись благоустроєм свого рідного селища.

Таким чином, хлопці та дівчатка вичистили та прибрали територію спортивного поля "Колос", залишився час і на фарбування. Нема де правди діти - роботи в громаді ще вдосталь, проте, коли є бажання та наснага до активних дій - там і камінь сточується.

П.С.: з усіх проблемних питань запрошуємо молодь громади до конструктивного діалогу з головою селищної ради Володимиром Караберовим. Коли?
Завтра, 17 серпня, об 11.00 у фойє Центру культури та дозвілля селищної ради.