До 30-ї річниці Незалежності України Мангушська громада долучається до культурно-освітнього марафону «Наша незалежність», який запустило Міністерство розвитку громад та територій України та підтримала Донецька обласна державна адміністрація. Давайте разом згадаємо визначні події та факти в історії нашої країни!

Архівний відділ Мангушської селищної ради підготував презентаційний матеріал, в якому містяться архівні документи, світлини з районної газети, архівні фото та інші матеріали. Закликаємо усіх охочих долучитись до національного марафону єдності #Наша_Незалежність під хештегом розмістити старі фото з мітингів, визначних подій часів проголошення Незалежності. Для перегляду презентації переходьте за посиланням.