Фото без описуТ-05-23 – Кременівка – Ялта (км 43+550 – км 46+450), де на ділянці протяжністю майже 3 км триває капітальний ремонт. Джерело: Служба автомобільних доріг у Донецькій області

Як розповів дорожній майстер Сергій Рибаков: ... наразі ми виконуємо розбирання існуючого дорожнього одягу, фрезерування покриття, а також вспушування та заміну ґрунтів.

Крім того, на ділянці поблизу Мангуша було завершено ремонт водопропускних труб, зараз наші бригади працюють над облаштуванням системи водовідведення та встановленням прикрайкових лотків.

У рамках капітального ремонту надалі тут будуть влаштовані шари:

-щебенево-піщаної С5 товщиною 21 см;
-органо-мінеральної суміші товщиною 12 см;
-крупнозернистого асфальтобетону завтовшки 12 см;
-щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20) у 5 см.

Також проєкт передбачає укріплення узбіч, облаштування примикань, встановлення дорожніх знаків, бар'єрного огородження та нанесення дорожньої розмітки.

Якщо погодні умови вкотре не внесуть своїх коректив, завершити усі роботи планується вчасно - восени цього року.