Сьогодні, 11 серпня, заступник селищного голови Марина Кудрявцева та начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради Інна Спруцко взяли участь в онлайновій нараді стосовно поточного стану справ щодо масової вакцинації проти COVID-19 В Донецькій області. Нарада проходила під головуванням заступника голови облдержадміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Донецькій області Дениса Клюшникова та заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної.
В Мангушській громаді триває вакцинація населення, адже це єдиний дієвий спосіб у боротьбі з коронавірусом! Більш детальну інформацію щодо вакцинації мешканцям громади нададуть сімейні лікарі та за номер телефону регістратури 096 03 12 190, де можна зокрема і записатись га щеплення.