Робоча нарада в селищній раді

Дата: 11.08.2021 10:56

Питання можливого відключення багатоквартирних житлових будинків від централізованого опалення у звязку з припиненням роботи котельні №1 по вулиці Дружби, 9А розгладалось напередодні, 10 серпня, на робочій нараді під головуванням першого заступника селищного голови Михайла Агурбаша.

Участь в нараді взяв заступник селищного голови Володимир Матяш, в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, просторового планування, комунальної власності та благоустрою селищної ради Сергій Чернишов, секретар робочої наради, головний спеціаліст відділу Наталія Прокопець, майстер ЕД №6 смт Мангуш ВО "Волновахаміжрайтепломережа" ОК "Донецьктеплокомуненерго" Олексій Стукало, управителі та представники багатоквартирних будинків. Це вже друга нарада з цього питання, наразі до відділу ЖКГ надійшло чимало заяв мешканців багатоквартирних будинків щодо відключення від мережі центрального опалення. Інформаційне роз'яснення та консультації щодо вищезазначеного в селищній раді надає Наталія Прокопець (206 каб.). Питання стоїть на контролі в селищній раді.