За ініціативи Донецької обласної державної адміністрації та за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру напередодні, 5 серпня,  відбувся візит експерток UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні  до Мангушської громади.
Участь в робочій зустрічі взяли заступник селищного голови Марина Кудрявцева, заступник селищного голови Володимир Матяш, начальник фінансового управління селищної ради Олена Аниченко, директор комунальної установи "ЦНСП Мангушської селищної ради" Володимир Хаджинов, посадові особи відділів та управлінь, експертки UNFPA  - Ольга Цуприкова, Вікторія Яловська, Ольга Павлюк; Рада жінок Донеччини - Юлія Пуднікова, Маріупольська спілка молоді - Олексій Копатько. Присутні обговорювали впровадження механізму закупівлі послуг притулку для осіб, постраждалих від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства.
Експертки надали інформацію щодо особливостей впровадження механізму закупівлі послуг, в тому числі щодо фінансових розрахунків між громадами Маріупольського району за послуги притулку. який будується на території Мангушської ТГ. Та ознайомили присутніх учасників зустрічі з умовами та комплексом послуг, які надають у притулку для постраждалих від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства.