30-31 липня  у селі Юр’ївка Мангушського району  відбувся VI молодіжний форум «Змінимо країну разом. Нова формація». Захід присвячено до 30-річчя Незалежності України.

У форумі взяли участь 6 команд – це ініціативна молодь,  лідери трудових колективів об’єднаних територіальних громад, громадських організацій та ініціативних груп Донецької області.

До маштабного заходу долучилися фахівчині Мангушського районного центру зайнятості. Вони надали учасникам інформацію щодо допомоги у працевлаштуванні, умов пошуку роботи, порядку реєстрації у центрі зайнятості та послуг, які надає служба зайнятості. Окрім цього, за допомогою планшетів учасники форуму були ознайомленні з сервісами та додатками служби зайнятості.

Серед інших відвідувачів форуму були також представнии органів місцевого самоврядування, депутати,  громадські діячі  та ЗМІ. Програма форуму складалася з дискусії в форматі «питання-відповідь», квестів серед молодіжних команд тощо.