Станом 30 липня в Мангушській громаді з початку епідемії зареєстровано 1378 підтверджених випадків COVID-19 (показник 6381,4 на 100 тисяч населення). В Донецькій області зареєстровано 91594 випадки, показник 4954,7 на 100 тисяч населення - в громаді на 29% більше від обласного рівня захворюваності.

За липень зареєстровано 46 хворих, на минулому тижні 8. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 за 2 тижня липня 32% (в червні - 17,7%), зазначений показник епідемічної небезпеки по Україні для "зеленого " рівня - 4%. Під медико-санітарним наглядом на самоізоляції вдома повинні знаходитися 64 особи, в т.ч. 29 активних хворих.

По кожному випадку захворюваності на COVID-19 проводиться епидрозслідування, складається відповідна карта. З метою стабілізації захворюваності на COVID-19 на території селищної ради необхідно продовжити проведення комплексу необхідних протиепідемічних та карантинних заходів та продовжити здійснення контролю за їх виконанням та пріоритетним заходом є вакцинопрофілактика населення.