29 липня заступниця відділу надання соціальних послуг Мангушський районний центр зайнятості Тетяна Терстуях надала ??????????? інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг Мангушської громади.

«Служба зайнятості проводить подібні виїзні заходи з метою максимального наближення соціальних послуг до людей, оперативного сприяння зайнятості населення», - зазначила пані Тетяна.

Під час прийому були висвітлені питання щодо основних видів соціальних послуг служби зайнятості: сприяння в працевлаштуванні та започаткуванні підприємницької діяльності, умов та порядку нарахування ????????????допомоги по безробіттю, можливості надання консультацій ????та надання правової допомоги з питань працевлаштування або звільнення з роботи. Відвідувачів ЦНАПу, за допомогою планшетів????, було ознайомлено з сервісами та додатками служби зайнятості.

#DOCZ #ДОСЗ #МангушськийРЦЗ #послуги #службазайнятості #громадянам #робота #безробітні #працевлаштування #роботодавці #ЦНАП #соцдопомога