Платформа стане справжнім орієнтиром для регіональної цифровізації. Завдяки їй представники громад зможуть дізнаватися актуальну інформацію про:

?Як громади можуть розпочати цифровізацію?

?Як підключити інноваційні інструменти у своїй громаді.

?Де брати потрібну інформацію, алгоритми, інструкції, шаблони документів для цифрової трансформації?

Пряму трансляцію презентації платформи Дія.Цифрова громада можна переглянути На офіційній сторінці Мінцифри у Facebook.

?Коли

30 липня о 13:00

Спікери:

?? Вадим Бортник, директор Директорату регіональної цифровізації у Міністерстві цифрової трансформації України

?? Ілона Постемська, старша координаторка програм у Посольстві Швейцарії в Україні

?? Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.

Платформа запускається Міністерством цифрової трансформації за підтримки Програма EGAP, що впроваджується Фонд Східна Європа за підтримки Швейцарії.