Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) провела офіційне представлення веб-сайту «Дорадник» громадськості - https://doradnyk.org.ua/ua/ сьогодні, 27 липня. Онлайнову презентацію мала нагоду прослухати головний спеціаліст віддФото без описуілу житлово-комунального господарства, просторового планування, комунальної власності та благоустрою селищної ради Ірина Чернишова. DORADNYK – це найповніший український портал агробізнесу, велика ділова мережа для тих, хто працює у сфері сільського господарства.

Веб-сайт «Дорадник» був розроблений за підтримки ФАО та переданий Східноукраїнській сільськогосподарській дорадчій службі (EUADS). Веб-сайт створено для надання актуальної інформації про сільськогосподарські дорадчі послуги в Україні, зокрема в Донецькій, Луганській та Запорізькій областях, для фермерів, представників науки, місцевої влади та інших зацікавлених осіб. Новини у галузі сільського господарства, актуальні оголошення, дискусії, звіти про виконану роботу в регіоні та звіти про найважливіші проєкти дорадчих служб публікуються на “Дораднику”.