Як прокоментувала начальник Мангушської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Донецькій області Тетяна Дегерменджи майже  90 відсотків податкових звітів платники Мангушської громади надають за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

За перше півріччя поточного року  з 6422  звітних документів, що надійшли на опрацювання до Мангушської ДПІ від платників податків, 5631 подано засобами телекомунікаційного зв’язку. На паперових носіях за цей же період надійшов 791 звітний документ.  Загалом засобами телекомунікаційного зв’язку надають звітність 92,8 відсотки  юридичних осіб та  82,9 відсотки  фізичних осіб. При цьому варто зазначити, що середній показник подачі податкової звітності в електронному вигляді по Донецькій області по юридичних особах становить 91,7 відсотки, по фізичних особах 83,4 відсотки.