Боротьба із сміттям у Мангушській громаді

Дата: 26.07.2021 16:33

Проблема поводження з відходами в територіальних громадах постає останнім часом не менш гостро, ніж у містах. У Мангушській громаді, щоб перешкоди утворенню стихійних сміттєзвалищ, особливо в куротний період, було придбано нові контейнери для ТПО, які будуть розташовані на території нашої громади.

Перші 29 контейнерів у вихідні дні відправились до сонячного Урзуфа. Ще понад 100 контейнерів - будуть розміщені в інших населених пунктах, об"явлено процедуру відкритих торгів.

Проте, жоден новий контейнер не вирішить питання зі сміттям, якщо ми самі не почнемо обходитися зі сміттям цивілізовано. Лише у цьому випадку вулиці населених пунктів громади виглядатимуть так, як кожен із нас цього хоче – по-європейськи чисто!