Туристична поліція на варті безпеки наших мешканців і відпочивальників

Дата: 26.07.2021 09:03

Поліцейські Маріуполя та Мангуша провели відпрацювання курортних зон відпочинку, як повідомляється на офіційній сторінці у Фейсбук відділа поліції.

Протягом п’яти днів туристичні поліцейські зі складу співробітників Маріупольського районного управління поліції та підпорядкованих йому відділів відпрацьовували узбережжя Маріуполя та Мангушського району. В результаті посилених превентивних заходів, задокументовано більше 70 адміністративних правопорушень.

Щодня у період проведення оперативно-профілактичного відпрацювання більше 160 поліцейських у складі піших та велопатрулів документували у закладах на узбережжі порушення правил торгівлі алкогольними напоями, припиняли дрібні хуліганські вчинки та розпивання громадянами алкогольних напоїв у громадських місцях. Поліцейські об’їжджали двори, дитячі майданчики, перевіряючи, чи все спокійно.

58 правопорушень було задокументовано у сфері порушень правил дорожнього руху.

Зі всіма правопорушниками проводились профілактичні бесіди, щодо неприпустимості вчинення протиправний дій та порушень закону України.