Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко зустрівся зі спортсменами та тренерами області з нагоди відзначення Дня тренера.

19 липня став особливим днем в історії українського спорту - 25 років тому наша національна команда вперше взяла участь у літніх Олімпійських іграх.

«І тому саме сьогодні ми вперше відзначаємо День тренера, адже навіть найбільшому таланту потрібен наставник, щоб досягнути успіху. Спортсмени Донеччини завжди серед лідерів на всеукраїнському рівні, і навіть цього року 14 зі 158 учасників нашої олімпійської команди – це представники Донецької області. Заслугу тренерів у такому високому показнику важко переоцінити», - сказав Павло Кириленко.

Очільник області подякував всім, хто присвятив життя розвитку українського спорту. Він також зазначив, що влада зі свого боку докладатиме усіх зусиль для розвитку спортивної інфраструктури в області та підтримки найкращих фахівців.

В залі на екрані продемонстрували відеопривітання від спортсменів Донецької області – членів національної збірної команди України для участі в Іграх XXXII Олімпіади в Токіо (Японія).

За високі спортивні досягнення у числі тих, хто отримав нагороду - президент Донецького обласного відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Федерація пауерліфтингу України» «Федерація пауерліфтингу Донецької області», депутат Мангушської селищної ради Іван Збандут.

Вітаємо тренера з високою нагородою!

(інформація зі сторінки Донецької обласної державної адміністрації)