Координаційна рада розглянула ряд нагальних питань

Дата: 19.07.2021 16:18

19 липня під головуванням заступника селищного голови Володимира Матяша відбулось засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Мангушської селищної ради.

На порядку денному члени комісії розглянули випадок вчинення домашнього насильства батьками проти своєї малолітньої дитини, обговорили заходи, які будуть здійснені для надання кваліфікованої допомоги родині та захисту постраждалої дитини.

Крім того, учасниками засідання були обговорені питання, що стосуються забезпечення умов для тимчасового перебування осіб, які зазнали домашнього насильства та профілактики домашнього та гендерного насильства, що вимагає чіткої координації усіх служб та організацій, причетних до цього процесу.

?? Зауваження та пропозиції взяті Координаційною радою до уваги для подальшої ефективної роботи.