Згідно з наказом Департаментом агропромислового розвитку та замельних відносин облдержадміністрації від 15.06.2021 №24 про утворення робочої групи з питань пвдтримки агропромислового комплексу та впровадження земельної реформи щодо ознайомлення територіальних громад та сільгосптоваровиробників, в тому чисіл фермерських господарств, з напрямками державної та регіональної підтримки агропромислового комплексу в 2021-2023 роках та земельною реформою департамент започаткував проведення відповідних семінарів.

Сьогодні, 16 липня, за участю департамента семінар пройшов в селищній раді. Участь у відповідному заході взяли начальник відділу земельних ресурсів селищної ради Олег Прилипко, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, просторового планування, комунальної власності та благоустрою селищної ради Ірина Чернишова, начальники та головні спеціалісти інших відділів і структурних підрозділів селищної ради та інші.