Рейд “Сім’я” на території сіл Комишувате та Дем’янівка

Дата: 15.07.2021 15:52

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у сім’ях, що потребують особливої уваги, головним спеціалістом служби у справах дітей селищної ради спільно з дільничним інспектором ВП № 4 Маріупольського РУП ГУНП України в Донецькій області та фахівцем Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг селищної ради» 14 липня був проведений рейд “Сім’я” на території сіл Комишувате та Дем’янівка.

Під час рейду були відвідані сім’ї, які потребують особливої уваги. За результатам рейдового заходу складені акти обстеження умов проживання дітей, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства та роз’яснено статті закону про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.