Заступник селищного голови Марина Кудрявцева взяла участь у спільній онлайновій нараді з питань надання послуг пенсійного забезпечення в умовах демократизації та взаємодії державних структур у виконанні місцевих бюджетів та бюджету Фонду за участю представників Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, Головного управління Державної податкової служби України у Донецькій області та Східного міжрегіонального управління державної служби України з питань праці (по Донецькій області).

Нараду проводила начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області Наталія Рад.

Посадовці обговорювали ряд важливих питань, зокрема, про забазпечення умов для надання єдиних стандартів послуг з пенсійного забезпечення мешканців територіальних громад; напрямки взяємодії ГУ ПФУ в Донецькій області з питань наповнення місцевих бюджетів; погашення заборгованності по заробітній платі та інщі питання.