Другий тур засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Комунального закладу «Мангушська публічна бібліотека» Мангушської селищної ради

Дата: 13.07.2021 14:38

12 липня відбувся другий тур засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Комунального закладу «Мангушська публічна бібліотека» Мангушської селищної ради, на якому відбулася співбесіда з кандидатом, під час якої заслухали публічну презентацію проектів програм розвитку закладу культури на один та п’ять років.

Конкурсна комісія шляхом голосування одноголосно прийняла рішення та визначила переможцем конкурсу кандидата на посаду директора «Мангушська публічна бібліотека» Мангушської селищної ради.