Фото без описуФото без опису

Військовий комісар Мангушського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Андрій Скляров вручив селищному голові Володимиру Караберову грамоту за вагомий особистий внесок у розвиток футбольної команди "Маріуполь-АТО" та всебічну моральну і матеріальну підтримку футболістів.

Також від футбольної команди атовців селищному голові презентували футбольний м"яч з афтографами усіх гравців. Він висловив слова подяки очільнику Мангушської громади за підтримку наших військових як на службі, так і в спорті.

Селищний голова приділяє особливу увагу всім ініціативам, спрямованим на популяризацію футболу та здорового способу життя серед молодого покоління. Саме тому намагається не пропускати футбольні матчі, участь в яких приймають мешканці нашої громади, тим паче, коли мова про наших захисників держави.