ПЕРЕЛІК ЗАПЛАНОВАНИХ НА ТИЖДЕНЬ В ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАХОДІВ ТА ПОДІЙ (12.07.2021–16.07.2021)

Дата: 13.07.2021 09:30

13.07.2021 о 12.00  у відділі обслуговування громадян № 18 (сервісний центр смт. Нікольське ) Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області відбудеться онлайн-лекція з тимчасово непрацюючими громадянами Нікольського  районного центру зайнятості за участю головного спеціаліста організаційно-інформаційної роботи Антіфєєвої Є. О.

14.07.2021 о 12.00   у відділі обслуговування громадян № 19 (сервісний центр смт. Мангуш) Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області відбудеться онлайн-зустріч з трудовим колективом комунального закладу дитячої юнацької школи «Колос» за участю головного спеціаліста організаційно-інформаційної роботи Мацегори І. О.

15.07.2021 о 12.00 у відділі обслуговування громадян № 19 (сервісний центр смт. Мангуш) Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області відбудеться онлайн-зустріч з трудовим колективом комунального закладу дитячого навчального закладу «Аліса» за участю головного спеціаліста організаційно-інформаційної роботи Мацегори І. О.

16.07.2021 о 15.00 в Нікольському районному центрі зайнятості  (смт. Нікольське) відбудеться зустріч з трудовим колективом за участю головного спеціаліста відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб № 3 Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Худякової О. І.