Станом на 09 липня 2021 року Фонд соціального страхування України профінансував надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 21 травня (100%).

Сьогодні від відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області на рахунки роботодавців направлено:

? на допомоги по тимчасовій непрацездатності – 3 459,35 тис. грн;

? допомоги по вагітності та пологах – 451,3 тис. грн;

? допомоги на поховання – 16,4 тис. грн;

? допомоги по тимчасовій непрацездатності, пов'язаній з виробництвом, – 77,22 тис. грн.

Після того, як кошти перераховано на рахунок страхувальника, виплата допомоги працівнику здійснюється ним у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після надходження коштів від Фонду.

Також відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області направлено:

? на щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві і членів їх сімей – 212 426,57 тис. грн;

? страхові виплати на медичну і соціальну допомогу потерпілим на виробництві – 2210,26 тис. грн.

Страхові виплати потерпілим на виробництві за червень виплачені в повному обсязі.

Управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України в Донецькій області